Hangi yakıt türü ile ısınıyorsunuz ?
Kömür
Fuel Oil
Doğalgaz
Klima
Elektrikli Isıtıcı

Hakkımızda

Ticari geçmişiniz ve bu alandaki deneyimleriniz ne kadar büyük ve köklü olursa olsun, bu birikimleri kurumsal  bir yapı içine almadığınız sürece firmanızın büyümesi mümkün değildir. Bu bilinçle, 1958 yılında AHMET DEMİR'in  Sakarya'ya göç etmesiyle zamanının en iyi ustası Mehmet usta da çıraklık yapıp 1968 yılında Mehmet ustanın dükkanını devir alıp kendi iş yerini açtı. 1983 yılında vefat edip oğulları Şaban-Hasan-Yılmaz DEMİR olarak 1991  yılına kadar DEMİRLER ismi altında faaliyet gösterdi. 1991 yılında 3 kardeşin kararıyla şirkete AHDEM TİC. LTD.  ŞTİ ismi verildi. Kurumsallaşma çalışmaları, yatırımları değişik alanda yapma ihtiyacını bize gösterdi.

Yatırımları çeşitlendirmek için hangi alana girmek gerektiğini belirlemek için ise, yüz civarında fizibilite çalışması yapıldı. Bu çalışmlar sonucunda inşaat sektörüne girmeye karar verildi. İnşaat sektöründe de 108 bin kalemden oluşan değişik malzeme vardı. Bunlardan hangisi girilecekti, bu konu üzerinde yapılan fizibiliteler sonucunda çatı oluk sistemini Sakarya'ya getirdi. AHDEM TİC. LTD. ŞTİ. bu alanda bir ilke imza atarak Sakarya'ya ilk kez eksik yekpare oluk ve renk çeşidini getirerek müşterilerine üstün hizmet kalitesini vermiştir. Giderek çatı alanında uzmanlaşan bir kuruluş haline gelen AHDEM TİC. LTD. ŞTİ. çatı oluğu yapımında deneyimli ustalarla çalışmaktadır. Mükemmel çatı oluğu yaptığımızı gören müşterilerimiz bizden farklı hizmetler istemeye başladı.

Bunun üzerine soba ve oluk hizmetinin yanında Marshall boya, tüp, su, kömür, su tesisatı kalorifer tesisatı, iç ve dış dekorasyon ve bina havalandırması hizmetini ekledi. İyileşme de sınır tanınmayacağı için firmaların düzenlemiş olduğu seminerlere katılarak en iyiye ulaşmayı hedef edindi. Çatı alanında çağdaş çözümleri getiren şirketimizin Sakarya piyasasında giderek önemli bir yer almaya başlaması ile Sakarya'nın büyük inşaat firmalarının güvenini kazanarak yaptıkları inşaatların çatı oluklarını itina ile yaptı ve yapmaya devam etmektedir. AHDEM TİC. LTD. ŞTİ. olarak yapmış olduğumuz çatı oluğu, 20 yıl garantili TSE belgeli kolay uygulanır olması ile uzun ömürlü ve çok estetik bir oluk sistemidir. AHDEM TİC. LTD. ŞTİ. olarak iyiyiz ama daha iyi olabiliriz. 45 yıllık tecrübeye dayanarak söylüyoruz. AHDEM İLE HEP DAHA İYİYE.....OLUK, Yüksek üretim kalitesi ile tercih edilen çatı olukları BOYA, MARSHALL, kalitesiyle müşterilerimize yüksek kaliteyi sunuyoruz.

KÖMÜR, İthal Sibirya kömürü kalitesiyle, SU TESİSATI, İÇ VE DIŞ DEKORASYON, SU İNDİRME SİSTEMİ, HAVALANDIRMA,

Oluk ta göstermiş olduğumuz itinayı burada da göstermekteyiz...